#RÓWNIwPracy

Zapytanie cenowe – rozeznanie rynku nr 1/CPR/WK/2023 na wynajem sali
2023-06-28
Działania w projekcie „Cel – Praca! Kompleksowe wsparcie w drodze do zatrudnienia”
2023-07-28

CEL PROJEKTU:

PODNIESIENIE ŚWIADOMOŚCI I WIEDZY WŚRÓD MIN. 110 PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW Z TERENU 5 POWIATÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO TJ. GOLENIOWSKIEGO, POLICKIEGO, GRYFIŃSKIEGO, STARGARDZKIEGO, PYRZYCKIEGO, W ZAKRESIE RÓWNEGO TRAKTOWANIA W MIEJSCU PRACY, W OKRESIE 15.06.2023R.-15.12.2023R.

DLA KOGO?

Projekt skierowany jest do min. 110 pracodawców/czyń i pracowników/c z terenu 5 powiatów województwa zachodniopomorskiego tj. goleniowski, policki, gryfiński, stargardzki, pyrzycki, w min. 2 gminach każdego z powiatów tj. gmina Goleniów, gmina Nowogard, gmina Police, gmina Kołbaskowo, gmina Gryfino, gmina Banie, gmina Stargard, gmina Kobylanka, gmina Pyrzyce, gmina Przelewice.

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU:

15.06.2023r.-15.12.2023r.

BEZPŁATNE DZIAŁANIA:

• WARSZTATY INFORMACYJNE #RÓWNIwPracy w formie on-line, 10 spotkań x 4 godziny na terenie 5 powiatów województwa zachodniopomorskiego, tj. goleniowskiego (gmina Goleniów, gmina Nowogard), polickiego (gmina Police, gmina Kołbaskowo), gryfińskiego (gmina Gryfino, gmina Banie), stargardzkiego (gmina Stargard, gmina Kobylanka), pyrzyckiego (gmina Pyrzyce, gmina Przelewice).
  • KAMPANIA INFORMACYJNA #RÓWNIwPracy w mediach
  • INFORMATOR #RÓWNIwPracy

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O WARSZTATACH otwórz

REKRUTACJA NA WARSZTATY INFORMACYJNE #RÓWNIwpracy

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy w wersji online.

Formularz rekrutacyjny online – https://forms.gle/JHR6EXYFr1F7DEWL6

Regulamin rekrutacji – pobierz

CIEKAWE ARTYKUŁY/DOKUMENTY:

INFORMATOR #RÓWNIwPracy

Poradnik szkoleniowy. Zarządzanie różnorodnością.

Zarządzanie różnorodnością zasobów ludzkich w organizacji.

Zarządzanie różnorodnością w Polsce.

Zarządzanie różnorodnością w organizacjach. Prezentacja wybranych praktyk.

Firma równych szans.

Najlepsze praktyki wpierania pracujących rodziców.

ANKIETA BADAJĄCA WIEDZĘ I ŚWIADOMOŚĆ Z ZAKESU RÓWNEGO TRAKTOWANIA

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FUNDACJA NORMALNIE
ul. Jagiellońska 67, wej. B, pokój 14
biuro@fundacjanormalnie.pl

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego