UWAGA! DZIK!

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWO-EDUKACYJNEJ DLA SPOŁECZNOŚCI UKRAIŃSKIEJ
Aktywny Senior
2023-06-14

W okresie 01.11.2021-31.12.2021 r. Fundacja Normalnie realizowała KAMPANIĘ INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ „UWAGA! DZIK!”, której głównym celem jest podniesienie poziomu wiedzy i świadomości wśród mieszkańców miasta Szczecina z zakresu specyfiki zachowań i życia dzików oraz różnych możliwości wyjść z sytuacji w przypadku spotkania z dzikiem/dzikami.

W ramach kampanii przeprowadzane są następujące działania:

1. Warsztaty informacyjno-edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych i średnich Szczecina.
2. Kampania informacyjno-edukacyjna „Uwaga! Dzik!” na plakatach i ulotkach wśród mieszkańców Szczecina ©UM_Szczecin
3. Kampania informacyjno-edukacyjna „Uwaga! Dzik!” w Internecie. https://www.facebook.com/Fundacja-Normalnie-100175938567740/

KAMPANIA INFORMACYJNO-EDUKACYJNA „UWAGA! DZIK!” jest realizowana w ramach akcji Szczecin tworzyMy i finansowana ze środków Miasta Szczecin.