DROGA DO PRACY II

Trwa nabór do projektu Ekologiczne Koła Ludowe
2023-06-26

CEL PROJEKTU:

Celem projektu jest aktywizacja zawodowa wśród 15 osób z niepełnosprawnością, z terenu 6 powiatów województwa zachodniopomorskiego tj. Miasto Szczecin, policki, gryfiński, goleniowski, stargardzki oraz pyrzycki.

DLA KOGO?

Projekt skierowany jest do 15 osób z niepełnosprawnością, w wieku aktywności zawodowej, niepracujących chcących poprawić swoją sytuację zawodową, zainteresowanych przygotowaniem do aktywnego poszukiwania pracy i/lub wzmacnianiem swojej aktywności zawodowej i/lub podniesieniem poziomu doświadczenia zawodowego.

TERMIN REALIZACJI PROJEKTU:

15.06.2023r. -15.12.2023r.

BEZPŁATNE DZIAŁANIA:

• doradztwo zawodowe – indywidualne spotkania z doradcą zawodowym podczas, których zostanie stworzony Indywidualny Plan Drogi Życiowej i Zawodowej
  • pośrednictwo pracy – podczas indywidualnych spotkań Uczestnik uzyska m.in. pomoc w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia, przygotowane zostanie CV, Uczestnik nabędzie/poszerzy umiejętności poruszania się po polskim rynku pracy
  • warsztaty aktywnego poszukiwania pracy

Aby wziąć udział w Projekcie należy wydrukować, wypełnić i złożyć poniższy formularz rekrutacyjny osobiście w Biurze Fundacji.

Formularz można także przesłać drogą mailową na adres: biuro@fundacjanormalnie.pl

FORMULARZ REKRUTACYJNY:

Formularz rekrutacyjny w doc – pobierz

Formularz rekrutacyjny w pdf – pobierz

REGULAMIN REKRUTACJI w pdf – pobierz

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FUNDACJA NORMALNIE
ul. Jagiellońska 67, wej. B, pokój 14
biuro@fundacjanormalnie.pl

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego.